S.S.S

Web Site Yaptırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Öncelikle, sitenizde kullanmak istediğiniz “Görsel, logo ve e-posta” gibi bilgiler talep edilir ve sitede olması istenen özellikler sırası ile listelenerek tarafımıza iletilmelidir.

Web site yapımına başlandıktan kısa bir süre sonra demo gösterim yapılır ve revizeler varsa gerekli güncellemeler yapılarak web sitesinin zamanında teslimi sağlanır

Ödeme Altyapısı Olarak Hangi Sistemi Kullanıyorsunuz ?

IYZICO – PAYTR vb. yazılım kalitesi ve müşteri deneyimleri ile ispatlamış Entegratör firmaları ile çalışmaktayız.

Hizmet verilen iş hakkında uzman ekibimizle iletişim kurmanız halinde, gerekli analiz çalışmalarını yapılarak ilgili konuya ilişkin anahtar kelime analizi, makale taraması ve backlink çalışmaları ile sitenize istediğiniz miktarda seo çalışması yapılacaktır.

Bizlerle ilgili proje hakkında iletişime geçildiğinde öncelikle proje kapsamında sözleşmeler hazırlanır ve taraflardan imza alınır.

Projede uygulamaya konması beklenen maddeler görüşmeler neticesinde şekillenerek listelenir, akış diyagramları oluşturulur, teknik dokümanlar hazırlanır ve geliştirme süreci başlayarak sözleşmede belirtilen aralıkta proje teslimi sağlanır.

Projede ki özellikler maddeler halinde listelenir, akış diagramları ve teknik dokümanlar hazırlanır ve geliştirme sürecine başlanır.

image
image
icon Bize Ulaşın icon

İletişim Formu